Mieszkania

Prezentujemy Państwu przykładowe rzuty mieszkań na inwestycji Apartamenty Kasztelańskie. W ofercie sprzedaży kawalerki, mieszkania 2, 3, 4-pokojowe o metrażu od 34m² do 80m².

Apartamenty Kasztelańskie

Apartamenty Kasztelańskie nawiązują do świeżej zabudowy w nowoczesnej odsłonie. Ich architektura o interesującej bryle łączy w sobie to, co najlepsze w tradycji urbanistycznej wraz z nowatorskimi rozwiązaniami.

W pierwszym etapie inwestycji, wzdłuż ulicy Koszyka, powstaną dwa budynki. Do dyspozycji mieszkańców oddanych zostanie 130 apartamentów, dwu-, trzy- i czteropokojowych, o różnorodnych powierzchniach od 34m² do 80m² i rozwiązaniach funkcjonalnych. Inwestycję wyróżnia także reprezentacyjne, całkowicie przeszklone lobby z widokiem na oryginalnie zaprojektowaną zieleń.

Apartamenty Kasztelańskie są jasne i funkcjonalne, posiadają duże tarasy i balkony a mieszkańcy mają do dyspozycji podziemne garaże dające możliwość wygodnego i bezpiecznego parkowania oraz nowoczesne windy, którymi można wjechać na każdy poziom budynku, a to tylko niektóre cechy tych niezwykłych apartamentów. Klatki schodowe są utrzymane w nowoczesnym stylu z wykorzystaniem eleganckich detali i przemyślanych rozwiązań. Dzięki temu mieszkania dają nam zarówno prestiż jak i wygodę w użytkowaniu na najwyższym poziomie.

Budynek A

Facebook